Trzeba zjeść te świąteczne słodkości…
Jestem niepoprawnym optymistą mimo ruchowej niepełnosprawności. Lubię Wasze komentarze, czytać książki, pisać opowiadania, robić zdjęcia, oglądać filmy/seriale, imprezy, tańce (tańczę zumba ;) ) etc. Nie lubię nudy!

Witam wszystkich bardzo serdecznie❗️
U mnie wszystko ok. Byłem dzisiaj z Babcią 💗😘 na zakupach w supermarkecie sieci Lewiatan. Zrobiliśmy zakupy spożywczo-papiernicze. Następnie poszliśmy na krótki spacer.
Wróciliśmy do domu na kawkę 😋😋. Później obiad się zjadło i B. poszła po odbiór badani? Ja zostałem w domu i czekałem na Natalię.
Wieczorem była u nas M. 💗😘 która "naprawiła" TV. \
Ozdoby świąteczne w supermarkecie Lewiatan
https://muzunguorlik02.blogpost.com/