16.04.2018

Poland 2018


Kraków, 16.04.2018

Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉

Co u Was? 🙀

U mnie w porządku 👍👍 Przeprowadzałem się dzisiaj od Babci z Klinów zacisze do Dziadka na Widok.Przeprowadzka była ciężka i kosztowała wiele wysiłku zarówno Babcie, jak i Dziadka, a również i mnie. Nie zrobiłem zbyt wielu zdjęć, ale jakieś 3: nowostare os. Widok





Zapraszam do komentarzy oraz na FB:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/