2.12.2019

Poland 2019

Krakòw, 2.12.2019

Witam Was moje Kochane❗😘 / moi Kochani❗😉

Co u Was❓ Czy nie przeszkadza Wam większa czcionka❓

U mnie wszystko ok 👌 
Byłem dziś na WTZ - ach Kliki przy ulicy Estery 3. Szkicowałem tłòw kobiety. Pòźniej wypełniłem kolorami z farbek plakatowych oraz kredek świecowych. 
Blok techniczny to wcześniejszy prezent Mikołajowy
Przyjechałem lekko spòźniony przez krakowskie korki... Jednak na Warsztatach przyjęli mnie ciepło i miło😁😘💗, pomimo że na polu było dość zimno... 

moje dwie prace:




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/