7.04.2022

Polska 2022

 Kraków, 7.04.2022

Witam Was moje Kochane❗😘/ moi Kochani❗😉

Co u Was?

Od czterech dni jeżdżę z Babcią ❤️😘 na rehabilitację do NZOZ Nowa Rehabilitacja. To odnowiony budynek z nowoczesnymi sprzętami rehabilitacyjnymi. Są tam też zabiegi takie jak np. tonoliza. 

Dziś po ćwiczeniach poszliśmy jeszcze na spacer + zakupy. 

Wnosiłem na swym grzbiecie zakupy na drugie piętro, po schodach 😅💪💪🦵🦵


Ćwiczę z piłką 

Zabieg tonoliza 

Przed budynkiem 

Krzak forsycji
Przyszła Wiosna❗😊














Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/