Kraków, 27.07.2023
Witam Wszystkich bardzo serdecznie❗
Tego dnia byłem z Babcią 😘💖 na spacerze i zakupach spożywczych. Poza tym rozpakowywaliśmy kolejną część rzeczy.
I tak minął dzień.
w moim pokoju
widok z okna
Jestem niepoprawnym optymistą mimo ruchowej niepełnosprawności. Lubię Wasze komentarze, czytać książki, pisać opowiadania, robić zdjęcia, oglądać filmy/seriale, imprezy, tańce (tańczę zumba ;) ) etc. Nie lubię nudy!
https://muzunguorlik02.blogpost.com/
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz