22.10.2023

Polska 2023

Kraków, 21.11.2023

Witam Wszystkich bardzo serdecznie!

Co u Was? 

Tego dnia był piękny, słoneczny dzień. Opalałem się na balkonie. Zacząłem rysować scenę z serialu "Outlander". Byczyłem się 😂 

Zdj z balkonu: 
scena z serialu "Outlander" (Netfix.com)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/