11.01.2025

Polska 2025

 

Kraków, 22,02.2025

Witam Wszystkich bardzo serdecznie!

Dzisiaj nie chciało mi się wyjść z domu... Ale gdy spojrzałem na prognozy na jutro, dostałem przyspieszenia i z pośpiechem opuściliśmy z Babunią mieszkanie. 
Udaliśmy się na krótki spacer. Śnieg sypał leciutki, ale było mroźnie⛄. Pchałem wózek inwalidzki, by się rozgrzać. Byliśmy też w markecie na małych zakupach. 


na rozgrzanie...



A co u Was? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/