10.09.2018

Poland 2018


Kraków,  10.09.2018

Witam Was moje Kochane / moi Kochani 

W dniu dzisiejszym pojechałem z Babcią do Swoszowic. Miałem tam zabiegi. Byłem jedynym młodszym kuracjuszem. Najpierw wzięłem tens, potem poszedłem na ćwiczenia. Na koniec 15 minut miałem okłady borowinowe na lędźwie.
 Zjedliśmy obiad i poszliśmy na spacer do parku zdrojowego. Zatrzymaliśmy się w kawiarni zdrojowej, gdzie wsunęliśmy sernika. Był przepyszny!























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/