11.04.2021

Poland 2021

 Kraków, 7.03.2021

Witam Was moje Kochane❗😘 / moi Kochani❗😉

Co u Was❓😮

Tego dnia wyjrzało piękne słońce. Rano, byłem na rehabilitacj w przychodni. Potem wróciłem do domu i zjadłem obiad. Popołudniu byłem na krótkim spacerze.

Zrobiłem zdjęcie z okna.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/