9.01.2022

Poland 2022


 Kraków, 9.01.2022


Witam Was moje Kochane ❗😘 / moi Kochani ❗😊

U mnie wszystko ok. 

Dzisiaj na 9 byłem z Dziadkiem ❤️😘 w kościele św. Jana Kantego.

Następnie poszliśmy na spacer. Po alejkach spacerowych on mnie pchał. A potem była zmiana❗🥰😅😅

 Nie było zbyt wielu ludzi. Nie zrobiłem żadnego zdjęcia.


A co u Was? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/