7.09.2022

Poland 2022

Kraków, 7.09.2022 

Witam Wszystkich bardzo serdecznie ❗😘 / 😉


przedpołudniem byłem na Warsztatach Terapii Zajęciowej Kliki przy ul. Podchorążych 3. Zacząłem pracę w pracowni multimedialnej. Potem nadeszła przerwa... Zjadłem drugie śniadanie, ale po przerwie odbyła się impreza. Przyjechało kilka osób z ZSS nr. 11 i przyjęliśmy ich przed ośrodkiem. Ciasta były z piekarni WTZowej 😋😋😋😋❤️❤️ Były pyszne❗

Graliśmy też w Bocchię. 

.. Po dojechaniu do miesz

kania Babci, zjadłem obiad i wyszliśmy z Babcią ❤️😘 na spacer i zakupy.



















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/