8.09.2022

Poland 2022

 Kraków, 8.09.2022

Witam Wszystkich bardzo serdecznie ❗

Dzisiaj jak co dnia pojechałem na warsztaty terapii zajęciowej "Klika". O 7- ej podjechał bus transportu osób niepełnosprawnych "Partner" którym przejechałem do WTZ-ów. Wschodziło słońce, gdy byłem już koło Błoń. 

W "pracy" poszedłem do pracowni multimedialnej gdzie m. in. zrobiłem zaproszenie na mecz piłki nożnej na Podchorążych 3.



Popołudniu nie było czasu, ani ochoty na spacer... Za to wieczorem miałem zajęcia on - line z Zumby. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/