19.12.2023

Przyszłość?

 Niczego już nie jestem pewien

Ech... Ta moja pamięć z guzika❗ (w łagodnym tego słowa znaczeniu).

Zawiodłem po całej bandzie. A najbardziej chyba zawiodłem siebie 🙄🙄🙄

Nie wiem co przyszłość przyniesie. Za uchybienia w przeszłości, przepraszam w teraźniejszości. 

Przepraszam Was wszystkich

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/