„Nie ten, kto wygrywa wojny jest silny, lecz ten kto umie czekać”
Katarzyna Bonda „Czerwony pająk”
Jestem niepoprawnym optymistą mimo ruchowej niepełnosprawności. Lubię Wasze komentarze, czytać książki, pisać opowiadania, robić zdjęcia, oglądać filmy/seriale, imprezy, tańce (tańczę zumba ;) ) etc. Nie lubię nudy!
https://muzunguorlik02.blogpost.com/
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz