Jestem niepoprawnym optymistą mimo ruchowej niepełnosprawności. Lubię Wasze komentarze, czytać książki, pisać opowiadania, robić zdjęcia, oglądać filmy/seriale, imprezy, tańce (tańczę zumba ;) ) etc. Nie lubię nudy!
15.04.2024
Music for tonight:
Etykiety:
#beer,
#Coś Dla Kobiet,
#CośDlaKobiet,
#kobiety,
#music,
#muzyka,
#piwo,
#przystojniak,
#tattoo,
#tatuaż,
beer,
Coś Dla Kobiet,
laska,
music,
muzyka,
piwo,
przystojniak,
skrzypce,
Violin
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Nowy blog:
https://muzunguorlik02.blogpost.com/
-
Kraków, 22.06.2025 Witam Wszystkich bardzo serdecznie! Byłem dzisiaj z moim OAOzN PKO na Mszy Świętej w klasztorze oo. Dominikanów. Wykona...
-
Loona - Parapapapapa https://youtu.be/Q_NqQq51jaM?si=SI3bXVJ341dSM4TM
-
Kraków, 14.06.2024 Witam Wszystkich bardzo serdecznie! Byłem dzisiaj na Warsztatach Terapii Zajęciowej . Jak zwykle w ceramice 💚 Szkliwiłem...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz