Busko-Zdrój, 12.11.2021
Witam Was moje Kochane ❗😘/ moi Kochani ❗😉
Co u Was ❓😮
Wczoraj miałem przedostatnie zabiegi. Pogoda się zepsuła... Ciemne chmury zakryły promyki słońca i się oziębiło.
... Po kolacji przeszedłem po oddziałowym korytarzu 4x.
Jestem niepoprawnym optymistą mimo ruchowej niepełnosprawności. Lubię Wasze komentarze, czytać książki, pisać opowiadania, robić zdjęcia, oglądać filmy/seriale, imprezy, tańce (tańczę zumba ;) ) etc. Nie lubię nudy!
https://muzunguorlik02.blogpost.com/
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz