3.11.2021

Poland 2021


Busko-Zdrój, 3.11.2021

Witam Was moje Kochane ❗😘/ moi Kochani ❗😉

U mnie wszystko ok 👌😊
Przed obiadem miałem zabiegi takie jak:
  • Tonoliza
  • Wirówka solankowa nóg
  • Ćwiczenia gimnastyczne na sali
  • HydroJet
Popołudniu odprowadziłem Babcię ♥️😘 borowinę, a sam poszedłem na spacer po deptaku. Przy okazji kupiłem jabłka od lokalnego sprzedawcy.

Obiad 😋: 
wirówka solankowa na nogi

Na balkonie
ostatnie róże...
salony z telefonami


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/