14.08.2022

Poland 2022

 Kraków, 11.08.2022

Witam Waszystkich bardzo serdecznie❗ 😘 / 😊


Tego dnia był zorganizowany grill u nas w WTZ-ach. Były kiełbaski i dużo nas było, prawie wszyscy uczestnicy i opiekunowie. Na drewnianych stołach leżały wiktuały i popitki. Była też dyskoteka w ogrodzie przed budynkiem Warsztatów Terapii Zajęciowej. 
Tańczyłem ze wszystkimi dziewczynami, nawet z szefową Eweliną 😘😊 










Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/