15.05.2024

Polska 2024

Kraków, 15.05.2024

Witam Wszystkich bardzo serdecznie!

Co u Was?

U mnie wszystko ok. Intensywny dzień za mną. O 10-tej miałem rehabilitację domową . Anetka jak zwykle zaczęła od rozciągania Achillesów i tak "poleciało z koksem" 😅😅 Potem w staniu, chodzenie itd... Ogólnie lubię to! 
Potem kawka i spacer z Babcią. Byliśmy chodziliśmy po alejkach spacerowych







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/