30.05.2024

Polska 2024

Kraków, 30.05.2024


Witam wszystkich bardzo serdecznie ❗️


Dziś znowu rodzinnie pojechaliśmy na działkę. Tata 💖😘 rozpalił grilla i się grillowały m. in. łosoś, a także boczek. Obecni byli: Babcia 💖😘, Tatuś 💖😘, Miś 💖😘, Anetka 💖😘 i Leosia 💖😘.  Choć mam zdjęcia rodzinne, nie publikuje ich 😉


Boczuś grillowy 😋

chodziłem po działce
Odbijam paletkę




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/