15.01.2021

Poland 2021

 

Kraków, 15.01.2021

Witam Was moje Kochane❗😘 / moi Kochani❗😉

Około południa wyszedłem na spacer. Było biało❗🌨❄ Mój  Dziadek ❤😘 poszedł do przychodni się zaszczepić. Wrócił szybko, gdyż kolejka była krótka. 

Na alejkach spacerowych jeździła piaskarka i sypała piaskiem.

Chodziłem i nawet się nie spociłem - aż tak strasznie :-) Zrobiłem za to parę zdjęć.

Muzungu "blokers" 🤣😂

Srebżysty świerk "pod pierzynką"



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/