24.11.2020

Nowe szaty dla Małgorzay


W butiku zobaczyłem nowe szaty, 

Pomyślałem: "W sam raz dla Małgorzay"!

Sludnie by w nich wyglądała 

I na tany by się że mną wybrała!

Tańczylibyśmy do rana, w przerwach popijając szampana!

Impreza byłaby udana, gdybym miał więcej siana.. 

Tylko wiersz więc, napisałem I marzeniom się oddałem.

Autor: Ł. Paulo 

1 komentarz:

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/