Taki domek… po nocach mi się śni! W takim domku, jesteś miła Ty❗️
Jestem niepoprawnym optymistą mimo ruchowej niepełnosprawności. Lubię Wasze komentarze, czytać książki, pisać opowiadania, robić zdjęcia, oglądać filmy/seriale, imprezy, tańce (tańczę zumba ;) ) etc. Nie lubię nudy!
https://muzunguorlik02.blogpost.com/
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz