Jestem niepoprawnym optymistą mimo ruchowej niepełnosprawności. Lubię Wasze komentarze, czytać książki, pisać opowiadania, robić zdjęcia, oglądać filmy/seriale, imprezy, tańce (tańczę zumba ;) ) etc. Nie lubię nudy!
23.11.2024
Film z obozu wytchnienia
Etykiety:
#2024,
#Coś Dla Kobiet,
#CośDlaKobiet,
#handsome,
#Jaroszowiec,
#kobiety,
#laska,
#Poland,
#Polska,
#przystojniak,
#wspomnienia,
Coś Dla Kobiet,
Muzunguorlik,
obóz,
przystojniak,
winter,
zima
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Nowy blog:
https://muzunguorlik02.blogpost.com/
-
Kraków, 22.06.2025 Witam Wszystkich bardzo serdecznie! Byłem dzisiaj z moim OAOzN PKO na Mszy Świętej w klasztorze oo. Dominikanów. Wykona...
-
Loona - Parapapapapa https://youtu.be/Q_NqQq51jaM?si=SI3bXVJ341dSM4TM
-
Kraków, 14.06.2024 Witam Wszystkich bardzo serdecznie! Byłem dzisiaj na Warsztatach Terapii Zajęciowej . Jak zwykle w ceramice 💚 Szkliwiłem...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz