26.04.2025

Polska 2025

Kraków, 22.04.2025

Witam wszystkich bardzo serdecznie


Tego dnia były moje imieniny... Częstowałem na Warsztatach cukierkami pracownię ceramiczną  i multimedialną chyba.  Życzyli mi wszystkiego najlepszego.  Tego dnia miałem wypadek.... Wywróciłem się na śliskiej posadzce.  Była szybka akcja: przewieźli mnie ambulansem z Moniką - pracowniczką) na SOR. Miałem operację zszywania ust. Bogu dziękuję, że nie stało się nic poważniejszego.





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy blog:

 https://muzunguorlik02.blogpost.com/