Przejdź do głównej zawartości

Thailand 2018


Phuket, 16.01.2018

Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉

U mnie wszystko ok. Wczoraj byłem w Phuket Dragon Team gdzie ćwiczyłem. Najpierw obszedłem sale 3x w jedną i 3x w drugą stronę. Potem zacząłem kopać worek treningowy. I z łokietka! I z piąstki! 👊 Zdarzały mi się też wywrotki (z powodu utraty równowagi). Wtedy trener "my" Son 😂 zaczynał liczyć... Musiałem zmieścić się w czasie 10 sekund. I znowu w worek! 👊 Na ringu ćwiczyli zawodowi bokserzy. (pełnosprawni). 
Po walce z workiem wróciłem do domu, gdzie wziąłem prysznic i pojechaliśmy do restauracji "U Niemca"
Po kolacji wyjechałem jeszcze na spacer.

Zapraszam też na FB:

w PDT 
i z kolanka! 
 i z łokietka! 💪 
 with "my Son" 😉 
 Lady and Gentleman! The winner is... 
 Round 2 - Fight!
  Lukas is falling down... 
 na czworaka 
 szybciej! 
 zmieściłem się w czasie! 😂 
 atak z lewej ręki 
 i z łokietka!  poprawki techniczne 
 powrót do walki! Zaczyna prawy łokieć 
 pozycja do walki (z pasem) 
 walki na ringu 
w restauracji "u Niemca" 
 w ogrodzie Phuket Dragon Muay  - Thai 
 logo
 my dear friends 

gif on the walkKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Wakacje Poddąbie 2018

Poddąbie, 27.06-23.07.2018
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
Byłem nad polskim morzem z Dziadkiem 💖😘, Ciociami: Joasią i Ireną (siostrami Dziadka) i z dwoma moimi kuzynami Kubą x2 💖😘💗😘.
Mieszkaliśmy w Poddąbiu/k. Ustki w wynajętym pokoju, przy Sosnowej 4. Właścicielką była starsza pani - bardzo sympatyczna i uśmiechnięta kobieta.
W pięknym ogrodzie stała huśtawka na której często siadywałem. 
Promenada słońca, przecznica z Sosnową, jest szeroka i znajdują się przy niej sklepy, delikatesy, lodziarnia, kawiarnia i inne. Promenada wiedzie na plażę. Poza tym miałem tam rehabilitacje w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wczasowym "Słowiniec". Niejednokrotnie ćwiczyłem i pływałem tam w basenie. Ale przede wszystkim ćwiczyłem w ugulu ćw. w odciążeniu. Jestem bardzo zadowolony z mojej rehabilitantki Nikol❗😘 Nie tylko dobrze ze mną ćwiczyła, ale również była bardzo miła i sympatyczna. 
Któregoś dnia zwiedzaliśmy Ustkę. Oprowadzał nas i snuł ciekawe opowieści Kapitan Haaze

 na basen…

Wakacje w Laskowej - c. d.

Laskowa, 6-17.08.2018
Witam Was moje Kochane 😘 / moi Kochani 
Dziś wróciłem z wczasòw w Laskowej. Na pożegnanie była zupa grzybowa z prawdziwych grzybów leśnych i naleśniki z serem.  Piękne widoki, przepyszne posiłki i naprawdę przemiła atmosfera towarzyszyła nam przez cały czas 😁😁
Muzungu z motylem na nosie Panorama Laskowej  Obiad od kości 😋 Dzik na ścianie  Krasnal z wiekiem %%% 👌 Huśtawka na tarasie 

Thailand 2018

Phuket, 21.10.2018
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
Co u Was? 😲
U mnie wszystko ok 👌 Dzisiaj byliśmy na przedstawieniu teatralnym w The Green Man Pub & Restaurant. Przedstawienie samo w sobie nie było aż takie Wow, ale spoko. Moim braciom też się mało podobało. Ale lody były przepyszne!  Popołudniu pojechałem do Land & Houses Sport & Fitness Club na basen. Chciałem, żeby mi ktoś z obsługi pomógł wejść i wyjść do/z basenu...  Niestety, ten numer nie przeszedł... 😖 Powiedzieli mi, że mam Rodzinę i ona powinni mi pomóc... 😟 Już miałem się wynieść, gdy jakiś nieznany mi mężczyzna, zaoferował swoją pomoc! 😂 Okazało się że mieszka na tym samym osiedlu co ja i zawsze mogę na niego liczyć 👍 Podziękowałem mu serdecznie. Pływałem 10x swoim stylem, ćwiczyłem i  chodziłem. Nie mam jeszcze zdjęć stamtąd ale myślę że w najbliższym czasie się znajdą.
Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB: https://www.facebook.com/lukas.paulo
W restauracji  maska na ścianie  Juleczek …