Przejdź do głównej zawartości

Thailand 2018


Phuket, 16.01.2018

Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉

U mnie wszystko ok. Wczoraj byłem w Phuket Dragon Team gdzie ćwiczyłem. Najpierw obszedłem sale 3x w jedną i 3x w drugą stronę. Potem zacząłem kopać worek treningowy. I z łokietka! I z piąstki! 👊 Zdarzały mi się też wywrotki (z powodu utraty równowagi). Wtedy trener "my" Son 😂 zaczynał liczyć... Musiałem zmieścić się w czasie 10 sekund. I znowu w worek! 👊 Na ringu ćwiczyli zawodowi bokserzy. (pełnosprawni). 
Po walce z workiem wróciłem do domu, gdzie wziąłem prysznic i pojechaliśmy do restauracji "U Niemca"
Po kolacji wyjechałem jeszcze na spacer.

Zapraszam też na FB:

w PDT 
i z kolanka! 
 i z łokietka! 💪 
 with "my Son" 😉 
 Lady and Gentleman! The winner is... 
 Round 2 - Fight!
  Lukas is falling down... 
 na czworaka 
 szybciej! 
 zmieściłem się w czasie! 😂 
 atak z lewej ręki 
 i z łokietka!  poprawki techniczne 
 powrót do walki! Zaczyna prawy łokieć 
 pozycja do walki (z pasem) 
 walki na ringu 
w restauracji "u Niemca" 
 w ogrodzie Phuket Dragon Muay  - Thai 
 logo
 my dear friends 

gif on the walkKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Poland 2019

 Cracow, 7.04.2019
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
U mnie wszystko ok. Tego dnia przedpołudniem było szaro i ponuro... Lekko padał deszcz. Poszedłem z Dziadkiem💖😘 do kościoła.  Jednak pogoda po 16 - tej się wyklarowała, tak, że mogłem wyjść na spacer z chodzikiem. Poszedłem do osiedlowego marketu "Lewiatan". Niestety, okazał się zamknięty... Ale mniejsza o to! Zbliżyłem się do ul. Armii Krajowej (bo tam wydawało mi się, że też jest sklep). I wyobraźcie sobie, że był! I to otwarty! 😂 Na osiedlowej ławce zobaczyłem 4 ziomków. Usiadłem na chodziku i z nimi gadałem. Okazało się, że są Rosjanami i tworzą zespół Rock n; Roll - owy.I tutaj w rozmowie z nimi przydała mi się znajomość języka angielskiego.
Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB: https://www.facebook.com/lukas.paulo
selfie z forsycją w tle  na alejkach spacerowych 
Rock n Roll Russian dance team 

Thailand 2018

Phuket, 21.10.2018
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
Co u Was? 😲
U mnie wszystko ok 👌 Dzisiaj byliśmy na przedstawieniu teatralnym w The Green Man Pub & Restaurant. Przedstawienie samo w sobie nie było aż takie Wow, ale spoko. Moim braciom też się mało podobało. Ale lody były przepyszne!  Popołudniu pojechałem do Land & Houses Sport & Fitness Club na basen. Chciałem, żeby mi ktoś z obsługi pomógł wejść i wyjść do/z basenu...  Niestety, ten numer nie przeszedł... 😖 Powiedzieli mi, że mam Rodzinę i ona powinni mi pomóc... 😟 Już miałem się wynieść, gdy jakiś nieznany mi mężczyzna, zaoferował swoją pomoc! 😂 Okazało się że mieszka na tym samym osiedlu co ja i zawsze mogę na niego liczyć 👍 Podziękowałem mu serdecznie. Pływałem 10x swoim stylem, ćwiczyłem i  chodziłem. Nie mam jeszcze zdjęć stamtąd ale myślę że w najbliższym czasie się znajdą.
Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB: https://www.facebook.com/lukas.paulo
W restauracji  maska na ścianie  Juleczek …

Poland 2019

Krakòw, 26.06.2019
Witam Was moje Kochane❗😘 / moi Kochani❗😂 
Co u Was❓😉
U mnie wszystko ok 👌😂   Tego dnia był potworny upał i słoneczko 😅👍  Za dnia siedzieliśmy z Babcią ❤😘 w domu przy włączonych wiatrakach. Popołudniu, w czasie największego upału pojechaliśmy Galerii Tesco. Nieobyło się bez przygòd, gdyż autobus lini 114 zepsuł się w upale. Pasażerowie - ròwnież my - musieli czekać na 178. 😥😤😧

Pasikonik ze złamaną nòżką... Kwiaty: ròże w Tesco  Gerbery Storczyki
Orchidee Plamiste

Goździki