Przejdź do głównej zawartości

Thailand 2018


Phuket, 30.01.2018

Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉

Co u Was? 😮

U mnie wszystko ok 👍 Byłem dzisiaj w PTT, gdzie ćwiczyłem. Zacząłem od rozciągania się, potem twist, podnoszenie bioder itp. Wstałem i ćwiczyłem w pozycji siedzącej i stojącej (w tym "łapka za łapkę"). 
Po ćwiczeniach moją drogę przekroczyła "Czarna nóżka"  - znajomy pies z mojej ulicy. "CN" potowarzyszyła mi chwilę, po czym poszła za innymi zapachami... 
Jadąc dalej natrafiłem na Bbq w Mini barze
Big Buddha z zachodzącym słońcem jak zwykle prezentował się romantycznie.
Pojechałem do Dragon Team - u. Chodziłem po sali, ćwiczyłem z ciężarkami, kopałem w worek treningowy. 
Zmęczyłem się, ale jednocześnie wzrosły mi moje endorfiny 😅
Po ćwiczeniach odwiedziłem Massi sport bar. Gdy przyjechałem mało się działo... Mało znanych mi osób, ale za to grała spoko-muza, a w telewizji wyświetlany był mecz rugby.
Zamówiłem małego Chang - a i rozmawiałem z barmankami. Później przyszli jacyś klienci. Przyszedł też my friend Steve.

Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB:
https://www.facebook.com/lukas.paulo

in Phuket Top Team 

wy-mopowane walka 
 31.01!!! 
 "Czarna nóżka" przestąpiła mi drogę 😃 
 Bbq 
 sunset 
 in Dragon Team 
 my "Son" 😂 
 flagi w Massi sport bar

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wakacje Poddąbie 2018

Poddąbie, 27.06-23.07.2018
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
Byłem nad polskim morzem z Dziadkiem 💖😘, Ciociami: Joasią i Ireną (siostrami Dziadka) i z dwoma moimi kuzynami Kubą x2 💖😘💗😘.
Mieszkaliśmy w Poddąbiu/k. Ustki w wynajętym pokoju, przy Sosnowej 4. Właścicielką była starsza pani - bardzo sympatyczna i uśmiechnięta kobieta.
W pięknym ogrodzie stała huśtawka na której często siadywałem. 
Promenada słońca, przecznica z Sosnową, jest szeroka i znajdują się przy niej sklepy, delikatesy, lodziarnia, kawiarnia i inne. Promenada wiedzie na plażę. Poza tym miałem tam rehabilitacje w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wczasowym "Słowiniec". Niejednokrotnie ćwiczyłem i pływałem tam w basenie. Ale przede wszystkim ćwiczyłem w ugulu ćw. w odciążeniu. Jestem bardzo zadowolony z mojej rehabilitantki Nikol❗😘 Nie tylko dobrze ze mną ćwiczyła, ale również była bardzo miła i sympatyczna. 
Któregoś dnia zwiedzaliśmy Ustkę. Oprowadzał nas i snuł ciekawe opowieści Kapitan Haaze

 na basen…

Wakacje w Laskowej - c. d.

Laskowa, 6-17.08.2018
Witam Was moje Kochane 😘 / moi Kochani 
Dziś wróciłem z wczasòw w Laskowej. Na pożegnanie była zupa grzybowa z prawdziwych grzybów leśnych i naleśniki z serem.  Piękne widoki, przepyszne posiłki i naprawdę przemiła atmosfera towarzyszyła nam przez cały czas 😁😁
Muzungu z motylem na nosie Panorama Laskowej  Obiad od kości 😋 Dzik na ścianie  Krasnal z wiekiem %%% 👌 Huśtawka na tarasie 

Thailand 2018

Phuket, 21.10.2018
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
Co u Was? 😲
U mnie wszystko ok 👌 Dzisiaj byliśmy na przedstawieniu teatralnym w The Green Man Pub & Restaurant. Przedstawienie samo w sobie nie było aż takie Wow, ale spoko. Moim braciom też się mało podobało. Ale lody były przepyszne!  Popołudniu pojechałem do Land & Houses Sport & Fitness Club na basen. Chciałem, żeby mi ktoś z obsługi pomógł wejść i wyjść do/z basenu...  Niestety, ten numer nie przeszedł... 😖 Powiedzieli mi, że mam Rodzinę i ona powinni mi pomóc... 😟 Już miałem się wynieść, gdy jakiś nieznany mi mężczyzna, zaoferował swoją pomoc! 😂 Okazało się że mieszka na tym samym osiedlu co ja i zawsze mogę na niego liczyć 👍 Podziękowałem mu serdecznie. Pływałem 10x swoim stylem, ćwiczyłem i  chodziłem. Nie mam jeszcze zdjęć stamtąd ale myślę że w najbliższym czasie się znajdą.
Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB: https://www.facebook.com/lukas.paulo
W restauracji  maska na ścianie  Juleczek …