Przejdź do głównej zawartości

Thailand 2018


Phuket, 30.01.2018

Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉

Co u Was? 😮

U mnie wszystko ok 👍 Byłem dzisiaj w PTT, gdzie ćwiczyłem. Zacząłem od rozciągania się, potem twist, podnoszenie bioder itp. Wstałem i ćwiczyłem w pozycji siedzącej i stojącej (w tym "łapka za łapkę"). 
Po ćwiczeniach moją drogę przekroczyła "Czarna nóżka"  - znajomy pies z mojej ulicy. "CN" potowarzyszyła mi chwilę, po czym poszła za innymi zapachami... 
Jadąc dalej natrafiłem na Bbq w Mini barze
Big Buddha z zachodzącym słońcem jak zwykle prezentował się romantycznie.
Pojechałem do Dragon Team - u. Chodziłem po sali, ćwiczyłem z ciężarkami, kopałem w worek treningowy. 
Zmęczyłem się, ale jednocześnie wzrosły mi moje endorfiny 😅
Po ćwiczeniach odwiedziłem Massi sport bar. Gdy przyjechałem mało się działo... Mało znanych mi osób, ale za to grała spoko-muza, a w telewizji wyświetlany był mecz rugby.
Zamówiłem małego Chang - a i rozmawiałem z barmankami. Później przyszli jacyś klienci. Przyszedł też my friend Steve.

Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB:
https://www.facebook.com/lukas.paulo

in Phuket Top Team 

wy-mopowane walka 
 31.01!!! 
 "Czarna nóżka" przestąpiła mi drogę 😃 
 Bbq 
 sunset 
 in Dragon Team 
 my "Son" 😂 
 flagi w Massi sport bar

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Poland 2019

 Cracow, 7.04.2019
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
U mnie wszystko ok. Tego dnia przedpołudniem było szaro i ponuro... Lekko padał deszcz. Poszedłem z Dziadkiem💖😘 do kościoła.  Jednak pogoda po 16 - tej się wyklarowała, tak, że mogłem wyjść na spacer z chodzikiem. Poszedłem do osiedlowego marketu "Lewiatan". Niestety, okazał się zamknięty... Ale mniejsza o to! Zbliżyłem się do ul. Armii Krajowej (bo tam wydawało mi się, że też jest sklep). I wyobraźcie sobie, że był! I to otwarty! 😂 Na osiedlowej ławce zobaczyłem 4 ziomków. Usiadłem na chodziku i z nimi gadałem. Okazało się, że są Rosjanami i tworzą zespół Rock n; Roll - owy.I tutaj w rozmowie z nimi przydała mi się znajomość języka angielskiego.
Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB: https://www.facebook.com/lukas.paulo
selfie z forsycją w tle  na alejkach spacerowych 
Rock n Roll Russian dance team 

Thailand 2018

Phuket, 21.10.2018
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
Co u Was? 😲
U mnie wszystko ok 👌 Dzisiaj byliśmy na przedstawieniu teatralnym w The Green Man Pub & Restaurant. Przedstawienie samo w sobie nie było aż takie Wow, ale spoko. Moim braciom też się mało podobało. Ale lody były przepyszne!  Popołudniu pojechałem do Land & Houses Sport & Fitness Club na basen. Chciałem, żeby mi ktoś z obsługi pomógł wejść i wyjść do/z basenu...  Niestety, ten numer nie przeszedł... 😖 Powiedzieli mi, że mam Rodzinę i ona powinni mi pomóc... 😟 Już miałem się wynieść, gdy jakiś nieznany mi mężczyzna, zaoferował swoją pomoc! 😂 Okazało się że mieszka na tym samym osiedlu co ja i zawsze mogę na niego liczyć 👍 Podziękowałem mu serdecznie. Pływałem 10x swoim stylem, ćwiczyłem i  chodziłem. Nie mam jeszcze zdjęć stamtąd ale myślę że w najbliższym czasie się znajdą.
Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB: https://www.facebook.com/lukas.paulo
W restauracji  maska na ścianie  Juleczek …

Poland 2019

Krakòw, 26.06.2019
Witam Was moje Kochane❗😘 / moi Kochani❗😂 
Co u Was❓😉
U mnie wszystko ok 👌😂   Tego dnia był potworny upał i słoneczko 😅👍  Za dnia siedzieliśmy z Babcią ❤😘 w domu przy włączonych wiatrakach. Popołudniu, w czasie największego upału pojechaliśmy Galerii Tesco. Nieobyło się bez przygòd, gdyż autobus lini 114 zepsuł się w upale. Pasażerowie - ròwnież my - musieli czekać na 178. 😥😤😧

Pasikonik ze złamaną nòżką... Kwiaty: ròże w Tesco  Gerbery Storczyki
Orchidee Plamiste

Goździki