Przejdź do głównej zawartości

Thailand 2018


Phuket, 8.01.2018

Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉


Tego dnia na późne śniadanie zjadłem kromkę domowego chleba z szynką i majonezem 😋 Była tak pyszna, że chciałem dokładkę! 😉 (normalnie zjadam jedną kromkę). Do popołudnia siedziałem w domu, zaś po nastaniu godziny 17 - tej wyjechałem na spacer. Zaparkowałem "Ferrari II" przed wejściem do team - u i wszedłem o własnych siłach (nożnych).  Ćwiczyli tam moi przyjaciele bokserzy, którzy zagrzewali do boju strunami głosowymi. Po wykonaniu paru zdjęć też zacząłem ćwiczyć. Brzuszki, rozciąganie się na macie, podnoszenie bioder poszło mi doskonale. Później ćwiczyłem inne części ciała takie jak np.: bicepsy, mięśnie nóg, dłonie itp .
Nie byłem jeszcze bardzo zmęczony, więc po ćwiczeniach w Phuket Top Team, byłem w Dragon Team - ie. To czego nie zdążyłem przećwiczyć w PTT , nadrobiłem tam. 
Później pojechałem do baru, gdzie napiłem się browaru (przy poniedziałku).


my brunch 
 w team - ie 
 ten gif opowiada o tym, jak młody bokser położył na łopatki trenera 😁 
 walki z workiem 
 trenerzy i bokserzy dają radę! 
 w Dragon Team - ie
  ćwiczenia z trenerami
  mam bicepsy! 💪💪
  nocne


Zapraszam też na FB:

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Poland 2019

 Cracow, 7.04.2019
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
U mnie wszystko ok. Tego dnia przedpołudniem było szaro i ponuro... Lekko padał deszcz. Poszedłem z Dziadkiem💖😘 do kościoła.  Jednak pogoda po 16 - tej się wyklarowała, tak, że mogłem wyjść na spacer z chodzikiem. Poszedłem do osiedlowego marketu "Lewiatan". Niestety, okazał się zamknięty... Ale mniejsza o to! Zbliżyłem się do ul. Armii Krajowej (bo tam wydawało mi się, że też jest sklep). I wyobraźcie sobie, że był! I to otwarty! 😂 Na osiedlowej ławce zobaczyłem 4 ziomków. Usiadłem na chodziku i z nimi gadałem. Okazało się, że są Rosjanami i tworzą zespół Rock n; Roll - owy.I tutaj w rozmowie z nimi przydała mi się znajomość języka angielskiego.
Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB: https://www.facebook.com/lukas.paulo
selfie z forsycją w tle  na alejkach spacerowych 
Rock n Roll Russian dance team 

Thailand 2018

Phuket, 21.10.2018
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
Co u Was? 😲
U mnie wszystko ok 👌 Dzisiaj byliśmy na przedstawieniu teatralnym w The Green Man Pub & Restaurant. Przedstawienie samo w sobie nie było aż takie Wow, ale spoko. Moim braciom też się mało podobało. Ale lody były przepyszne!  Popołudniu pojechałem do Land & Houses Sport & Fitness Club na basen. Chciałem, żeby mi ktoś z obsługi pomógł wejść i wyjść do/z basenu...  Niestety, ten numer nie przeszedł... 😖 Powiedzieli mi, że mam Rodzinę i ona powinni mi pomóc... 😟 Już miałem się wynieść, gdy jakiś nieznany mi mężczyzna, zaoferował swoją pomoc! 😂 Okazało się że mieszka na tym samym osiedlu co ja i zawsze mogę na niego liczyć 👍 Podziękowałem mu serdecznie. Pływałem 10x swoim stylem, ćwiczyłem i  chodziłem. Nie mam jeszcze zdjęć stamtąd ale myślę że w najbliższym czasie się znajdą.
Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB: https://www.facebook.com/lukas.paulo
W restauracji  maska na ścianie  Juleczek …

Poland 2019

Krakòw, 26.06.2019
Witam Was moje Kochane❗😘 / moi Kochani❗😂 
Co u Was❓😉
U mnie wszystko ok 👌😂   Tego dnia był potworny upał i słoneczko 😅👍  Za dnia siedzieliśmy z Babcią ❤😘 w domu przy włączonych wiatrakach. Popołudniu, w czasie największego upału pojechaliśmy Galerii Tesco. Nieobyło się bez przygòd, gdyż autobus lini 114 zepsuł się w upale. Pasażerowie - ròwnież my - musieli czekać na 178. 😥😤😧

Pasikonik ze złamaną nòżką... Kwiaty: ròże w Tesco  Gerbery Storczyki
Orchidee Plamiste

Goździki