Przejdź do głównej zawartości

Thailand 2018


Phuket, 8.01.2018

Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉


Tego dnia na późne śniadanie zjadłem kromkę domowego chleba z szynką i majonezem 😋 Była tak pyszna, że chciałem dokładkę! 😉 (normalnie zjadam jedną kromkę). Do popołudnia siedziałem w domu, zaś po nastaniu godziny 17 - tej wyjechałem na spacer. Zaparkowałem "Ferrari II" przed wejściem do team - u i wszedłem o własnych siłach (nożnych).  Ćwiczyli tam moi przyjaciele bokserzy, którzy zagrzewali do boju strunami głosowymi. Po wykonaniu paru zdjęć też zacząłem ćwiczyć. Brzuszki, rozciąganie się na macie, podnoszenie bioder poszło mi doskonale. Później ćwiczyłem inne części ciała takie jak np.: bicepsy, mięśnie nóg, dłonie itp .
Nie byłem jeszcze bardzo zmęczony, więc po ćwiczeniach w Phuket Top Team, byłem w Dragon Team - ie. To czego nie zdążyłem przećwiczyć w PTT , nadrobiłem tam. 
Później pojechałem do baru, gdzie napiłem się browaru (przy poniedziałku).


my brunch 
 w team - ie 
 ten gif opowiada o tym, jak młody bokser położył na łopatki trenera 😁 
 walki z workiem 
 trenerzy i bokserzy dają radę! 
 w Dragon Team - ie
  ćwiczenia z trenerami
  mam bicepsy! 💪💪
  nocne


Zapraszam też na FB:

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wakacje Poddąbie 2018

Poddąbie, 27.06-23.07.2018
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
Byłem nad polskim morzem z Dziadkiem 💖😘, Ciociami: Joasią i Ireną (siostrami Dziadka) i z dwoma moimi kuzynami Kubą x2 💖😘💗😘.
Mieszkaliśmy w Poddąbiu/k. Ustki w wynajętym pokoju, przy Sosnowej 4. Właścicielką była starsza pani - bardzo sympatyczna i uśmiechnięta kobieta.
W pięknym ogrodzie stała huśtawka na której często siadywałem. 
Promenada słońca, przecznica z Sosnową, jest szeroka i znajdują się przy niej sklepy, delikatesy, lodziarnia, kawiarnia i inne. Promenada wiedzie na plażę. Poza tym miałem tam rehabilitacje w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wczasowym "Słowiniec". Niejednokrotnie ćwiczyłem i pływałem tam w basenie. Ale przede wszystkim ćwiczyłem w ugulu ćw. w odciążeniu. Jestem bardzo zadowolony z mojej rehabilitantki Nikol❗😘 Nie tylko dobrze ze mną ćwiczyła, ale również była bardzo miła i sympatyczna. 
Któregoś dnia zwiedzaliśmy Ustkę. Oprowadzał nas i snuł ciekawe opowieści Kapitan Haaze

 na basen…

Wakacje w Laskowej - c. d.

Laskowa, 6-17.08.2018
Witam Was moje Kochane 😘 / moi Kochani 
Dziś wróciłem z wczasòw w Laskowej. Na pożegnanie była zupa grzybowa z prawdziwych grzybów leśnych i naleśniki z serem.  Piękne widoki, przepyszne posiłki i naprawdę przemiła atmosfera towarzyszyła nam przez cały czas 😁😁
Muzungu z motylem na nosie Panorama Laskowej  Obiad od kości 😋 Dzik na ścianie  Krasnal z wiekiem %%% 👌 Huśtawka na tarasie 

Thailand 2018

Phuket, 21.10.2018
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
Co u Was? 😲
U mnie wszystko ok 👌 Dzisiaj byliśmy na przedstawieniu teatralnym w The Green Man Pub & Restaurant. Przedstawienie samo w sobie nie było aż takie Wow, ale spoko. Moim braciom też się mało podobało. Ale lody były przepyszne!  Popołudniu pojechałem do Land & Houses Sport & Fitness Club na basen. Chciałem, żeby mi ktoś z obsługi pomógł wejść i wyjść do/z basenu...  Niestety, ten numer nie przeszedł... 😖 Powiedzieli mi, że mam Rodzinę i ona powinni mi pomóc... 😟 Już miałem się wynieść, gdy jakiś nieznany mi mężczyzna, zaoferował swoją pomoc! 😂 Okazało się że mieszka na tym samym osiedlu co ja i zawsze mogę na niego liczyć 👍 Podziękowałem mu serdecznie. Pływałem 10x swoim stylem, ćwiczyłem i  chodziłem. Nie mam jeszcze zdjęć stamtąd ale myślę że w najbliższym czasie się znajdą.
Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB: https://www.facebook.com/lukas.paulo
W restauracji  maska na ścianie  Juleczek …