Przejdź do głównej zawartości

Thailand 2018


Phuket, 21.01.2018

Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉

Tego dnia wybraliśmy się na plaże. Yanui Beach trafiła na nasz wybór. Choć nie wchodziłem do morza - Tata 💔😘 był na nurkowaniu - było super! 👌😁 Wybyczyłem się pod parasolem i odpocząłem. Cykałem fotki i czytałem książkę. 
Po pływaniu dzieci oraz kobiety 😘😘 bardzo zgłodniały.  
Na szczęście, tuż przy/na plaży była restauracja serwująca owoce morza (w szybkim czasie!) 😋 Wziąłem sobie krewetki w ananasie i ryż. Było prze - py - szne! 👌 Z restauracji zrobiłem kilka ujęć na morze i łódki. 
Po przyjeździe do domu, wzięliśmy wszyscy prysznic - pojedynczo 😉. 
Później pojechałem na wieczorny spacer po ulicy Soi Ta - ied. Byłem w Massi sport bar -ze. Nie piłem niczego, za to zrobiłem zdjęcia dziewczyn 😘😘 grających w biliard.

Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB:

Yanui Beach 

 in restaurant 
 my lunch 😋 
 view with restaurant 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

in Massi sport bar

Thai girl behind bar
 Tajka 😘 z kijem bilardowym

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Poland 2019

 Cracow, 7.04.2019
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
U mnie wszystko ok. Tego dnia przedpołudniem było szaro i ponuro... Lekko padał deszcz. Poszedłem z Dziadkiem💖😘 do kościoła.  Jednak pogoda po 16 - tej się wyklarowała, tak, że mogłem wyjść na spacer z chodzikiem. Poszedłem do osiedlowego marketu "Lewiatan". Niestety, okazał się zamknięty... Ale mniejsza o to! Zbliżyłem się do ul. Armii Krajowej (bo tam wydawało mi się, że też jest sklep). I wyobraźcie sobie, że był! I to otwarty! 😂 Na osiedlowej ławce zobaczyłem 4 ziomków. Usiadłem na chodziku i z nimi gadałem. Okazało się, że są Rosjanami i tworzą zespół Rock n; Roll - owy.I tutaj w rozmowie z nimi przydała mi się znajomość języka angielskiego.
Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB: https://www.facebook.com/lukas.paulo
selfie z forsycją w tle  na alejkach spacerowych 
Rock n Roll Russian dance team 

Thailand 2018

Phuket, 21.10.2018
Witam Was moje Kochane! 😘 / moi Kochani! 😉
Co u Was? 😲
U mnie wszystko ok 👌 Dzisiaj byliśmy na przedstawieniu teatralnym w The Green Man Pub & Restaurant. Przedstawienie samo w sobie nie było aż takie Wow, ale spoko. Moim braciom też się mało podobało. Ale lody były przepyszne!  Popołudniu pojechałem do Land & Houses Sport & Fitness Club na basen. Chciałem, żeby mi ktoś z obsługi pomógł wejść i wyjść do/z basenu...  Niestety, ten numer nie przeszedł... 😖 Powiedzieli mi, że mam Rodzinę i ona powinni mi pomóc... 😟 Już miałem się wynieść, gdy jakiś nieznany mi mężczyzna, zaoferował swoją pomoc! 😂 Okazało się że mieszka na tym samym osiedlu co ja i zawsze mogę na niego liczyć 👍 Podziękowałem mu serdecznie. Pływałem 10x swoim stylem, ćwiczyłem i  chodziłem. Nie mam jeszcze zdjęć stamtąd ale myślę że w najbliższym czasie się znajdą.
Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i na FB: https://www.facebook.com/lukas.paulo
W restauracji  maska na ścianie  Juleczek …

Poland 2019

Krakòw, 26.06.2019
Witam Was moje Kochane❗😘 / moi Kochani❗😂 
Co u Was❓😉
U mnie wszystko ok 👌😂   Tego dnia był potworny upał i słoneczko 😅👍  Za dnia siedzieliśmy z Babcią ❤😘 w domu przy włączonych wiatrakach. Popołudniu, w czasie największego upału pojechaliśmy Galerii Tesco. Nieobyło się bez przygòd, gdyż autobus lini 114 zepsuł się w upale. Pasażerowie - ròwnież my - musieli czekać na 178. 😥😤😧

Pasikonik ze złamaną nòżką... Kwiaty: ròże w Tesco  Gerbery Storczyki
Orchidee Plamiste

Goździki